Odbojkaši Mladosti slavili posle preokreta

Ni to što su izgubili početni set nije smetalo odbojkašima Mladosti da se raduju na kraju meča.

Turinci su nadigrali ekipu Hercegovine iz Ravnog Topolovca sa 3:1 (23:25, 29:27, 25:17, 25:22) u susretu koji je odigran u okviru 4. kola Druge lige Sever u nedelju, 5. novembra 2017. godine.

Prvi čin izgubljen je minimalnim rezultatom, ali nastavili su da se bore odbojkaši iz Turije, pa su tako drugi set dobili posle ''produžetka''. To teško izboreno izjednačenje uticalo je na njih da u narednom delu igre, prizeme ambicije ekipe Hercegovca, te su ih počistili sa 25:17. Igrači Mladosti nisu dozvolili više neizvesnosti, hteli su što pre kući, pa su sve rešili u četvrtom setu – 25:22.

Oni sada nakon kompletiranog kola zauzimaju četvrtu poziciju u prvenstvu sa osam prikupljenih bodova.

Turincima u goste sledećeg vikenda dolazi očajni Šid koji se nalazi pri samom dnu tabele, a ta utakmica će se igrati u subotu, 11. novembra od 19 časova.