Upozorenje
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Turincima ne ide u gostima, Nadaljčanima samo remi

Fudbalerima Mladosti iz Turije nikako ne ide na gostovanjima. Na trećem gostovanju ove sezone upisali su treći poraz pa se izvodi zaključak da im bolje ide kada igraju pred očima svojih navijača. Turinci su u okviru 7. kola Vojvođanske lige Sever u subotu, 30. septembra 2017. godine bili slabiji od Poleta iz Karavukova, a krajnji rezultat glasio je 4:2 za domaću ekipu.

Zahvaljujući tome pali su za jedno mesto niže na prvenstvenoj lestvici, pa sada mogu da kažu da se nalaze u zlatnoj sredini, tačnije na osmoj poziciji u konkurenciji 16 ekipa. Priliku da nastave pozitivnu seriju kod kuće (tri pobede i remi) Mladost će imati u nedelju, 8. oktobra od 15 časova i 30 minuta kada će se za nove bodove boriti protiv Potisja iz Kanjiže.

Napredak već tri meča bez pobede

Ni Nadaljčani se nisu pokazali ništa bolje. Doduše, osvojen je bod kod kuće, ali protiv ekipe Panonija IM Topola koje se nalazi na samom dnu tabele. Utakmica 7. kola PFL Subotica koja je odigrana u nedelju, 1. oktobra završila se podelom plena – 1:1.

Ovaj duel završio se prelazom iz dvojke u iks. Gosti su poveli, ali domaći su uspeli da vrate u život, međutim više od toga nisu mogli. Ipak, taj bod im je obezbedio skok za jedno mesto na tabeli i trenutno su sedmi u poretku lige koju igraju.

Nadaljčanima sada predstoji susret u Hajdukovu gde će se u nedelju, 8. oktobra od 15 časova i 30 minuta sastati sa tamošnjim Vinogradarom.