Upozorenje
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Mudrinski ne prestaje da pogađa, sledeći je Partizan (video)

Razgoropadio se robusni Srbobranac i iz utakmice u utakmicu prikazuje svoj raskošni golgeterski potencijal. Napadač Čukaričkog Ognjen Mudrinski je još jednom uspeo da postigne pogodak i tako pomogne svom timu da dođe do novih bodova, ovaj put protiv Borca iz Čačka (2:0) u duelu koji je odigran u okviru 11. kola Superlige Srbije u nedelju, 24. septembra 2017. godine.

Fudbaler kluba sa Banovog Brda radi ono za šta je plaćen i zbog čega je uostalom i doveden – ''buši'' protivničke mreže. U poslednjih pet susreta isto toliko puta je bio srećniji od rivalovih golmana. Nije pogodio samo protiv Radnika iz Surdulice, dok je Bačku srušio sa dva gola. Kao rezultat svega toga, Mudrinski trenutno deli drugo mesto na listi najboljih strelaca domaćeg prvenstva sa još petoricom igrača, a ispred njih su samo dvojac subotičkog Spartaka Ivanović i Nikolić, kao i Matić iz Mačve.

Borac iz Čačka se držao protiv izabranika trenera Nenada Lalatovića sve dok u 58. minutu na scenu nije stupio fudbaler iz Srbobrana. Čuvar mreže zebri Saša Mišić nije bio siguran prilikom prijema centaršuta igrača ''brđana'', lopta dolazi do popularnog Price koji se našao na pravom mestu i sa dva metra razdaljine je šalje na željeno mesto. Pristalice Čuke su aplauzom pozdravili istaknutog golgetera tima za koji navijaju.

Ognjen je svih devedeset minuta proveo na terenu stadiona na Banovom brdu, a ako nastavi da pruža ovakve partije, uprava kluba će ga teško duže zadržati u svojoj ekipi. Nema sumnje da se za njegove usluge interesuju mnogi inostrani klubovi koji ne bi žalili novca da dovedu dokazanog strelca.

Jesenji raspored utakmica Superlige Srbije kaže da Čukarički u sledećem duelu ide na noge Partizanu, što se svakako biti ogroman motiv za Mudrinskog, vatrenog navijača Crvene zvezde. Taj meč je na programu u nedelju, 1. oktobra sa početkom u 19 časova.