Upozorenje
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Mudrinski nastavlja da rešeta protivničke mreže (video)

Dvonedeljna pauza u prvenstvu nije bila prepreka za napadača Čukaričkog Ognjena Mudrinskog da u drugoj vezanoj utakmici savlada protivničkog čuvara mreže. Srbobranac je načeo Mačvu iz Šabca već u petom minutu, a konačan rezultat glasio je 2:0 za tim sa Banovog Brda u duelu koji je odigran u okviru 8. kola Superlige Srbije u petak, 8. septembra 2017. godine.

Trebalo je vremena ovom robusnom ofanzivcu da se probudi i počne da postiže golove baš kako je to činio čak 16 puta prošle sezone u dresu subotičkog Spartaka. A kako je krenuo u prošlom meču, tako je nastavio i u novom odmeravanju snaga, ovaj put sa novajlijom u domaćem šampionatu, ekipom Mačve.

Tekao je peti minut fudbalske bitke na stadionu u Šapcu kada su ''brđani'' spretno ukrali loptu protivničkom defanzivcu Mladenu Lazareviću, ona potom dolazi do usamljenog Mudrinskog, koji je pratio akciju, i sigurnim šutem u nezaštićeni deo mreže pogađa metu. Sa minimalnom prednošću se i otišlo na odmor, a Čukarički je u 77. minutu samo povećao vođstvo preko mladog Mićina i tako iz grada na Savi odneo sva tri boda.

Trener belo-crnih Nenad Lalatović nije želeo da Srbobranca sklanja sa terena, pa je sedmica kluba sa Banovog Brda proveo čitav meč na terenu. Ovo mu je inače bila sedma utakmica za ovaj tim, i treća u kojoj je igrao svih 90 minuta.

Čukarički će novi megdan u Superligi Srbije imati već danas, 13. septembra kada će u okviru vanrednog kola od 18 časova dočekati Radnik iz Surdulice. Još jedna prilika da Mudrinski pokaže da je ušao u golgeteresku formu.