Upozorenje
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Mudrinski: Biću motivisan protiv Crvene zvezde

Fudbaleri Čukaričkog u nedelju 6. avgusta od 20 časova u okviru 3. kola Superlige Srbije gostuju Crvenoj zvezdi, a novi napadač kluba sa Banovog brda i nekadašnji igrač crveno-belih Ognjen Mudrinski u intervjuu za klupski sajt najavljuje da se na travnatom tepihu stadiona ''Rajko Mitić'' njegov tim neće braniti.

Priznaje da su crveno-beli favoriti i da ih ''brđani''respektuju.

- Međutim, idemo da igramo fudbal i sigurno da se nećemo braniti. Mi vidimo našu šansu, a u svaku utakmicu ulazim maksimalno motivisan, pa tako ni ova nije izuzetak. Nadam se da ćemo pružiti dobru partiju, a za što bolji rezultat moramo biti svi maksimalno fokusirani čitavu utakmicu – poručuje golgeter iz Srbobrana.

Inače, on je prve minute u dresu Čukaričkog zabeležio prethodnog vikenda kada je njegov klub savladao Napredak iz Kruševca sa 2:0. Trener Nenad Lalatović poslao ga je na teren od samog početka, a zadržao se na njemu do 65. minuta igre.

Mudrinski ističe da se već uverio da ekipa sa Banovog brda ima odlične uslove za rad i da u klubu sve funkcioniše perfektno.

- Utakmica protiv Napretka je prva za mene u Čukinom dresu i naravno najvažnije je što smo pobedili. Postigli smo golove na vreme i upisali tri boda. Ambijent je bio dobar i publika je imala prilike da isprati dobru utakmicu u noćnom terminu. Mislim da su imali šta da vide i mogu da poželim da ljubitelji fudbala dolaze u što većem broju na naše naredne utakmice – govori popularni Prica, koji je zadužio dres sa brojem sedam.

Prema njegovim rečima, brzo se uklopio u tim, jer većinu igrača zna od ranije, a sa nekoliko njih je i igrao.

- Sa trenerom Lalatovićem radim prvi put i njegov odnos sa igračima je izvanredan. Neguje napadački fudbal,  protiv Kruševljana smo igrali sa dva isturena igrača i isplatilo se. Imamo tim koji može da dostigne velike ciljeve u Superligi, jer su tu i iskusni, provereni igrači, kao i mladi željni dokazivanja – podvlači Mudrinski i dodaje da mu je svejedno da li u špicu igra sam ili sa nekim u tandemu.