Upozorenje
  • JFile: :read: Nije moguće otvoriti datoteku:
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Mudrinski postigao prvenac za pobedu Čukaričkog! (video)

Postio je pet mečeva, ali kada je bilo najpotrebnije Ognjen Mudrinski je pokazao šta zna! Fudbaler iz Srbobrana bio je jedini strelac za svoj klub Čukarički na meču protiv Rada odigranom u petak, 25. avgusta 2017. godine, a njegov gol bio je jedini na utakmici pa je tako ekipi sa Banovog brda uspeo da donese tri boda – 0:1.

Napokon je proradio ubojiti napadač i u novoj sezoni Superlige Srbije. Nakon što je prethodne takmičarske godine 16 puta tresao protivničke mreže, Ognjen je po prvi put to uradio i u dresu sa grbom Čukaričkog, a nema sumnje je da je pored popularnog Price najzadovoljniji trener Nenad Lalatović koji ga je i doveo među ''brđane''.

Mudrinskom je ovo bila ukupno šesta utakmica u novom klubu u koji je stigao ovog leta iz subotičkog Spartaka, a druga u kojoj je na terenu proveo svih devedeset minuta. Dva puta je bio starter, a isto toliko puta ušao u igru tokom drugog poluvremena.

Udarna igla belo-crnih je prvenac protiv ''građevinara'' postigao u 65. minutu kada je nakon lepe akcije lopta od Kajevića stigla do beka Bogosavca, a ovaj je sa leve strane asistira Mudrinskom kome nije bilo teško da sigurnim šutem iz blizine savlada gostujućeg golmana Zogovića. Tada je postavljen konačan rezultat, a Srbobranac je imao još nekoliko prilika koje nažalost nije iskoristio.

Inače, ovo je prva pobeda Čukaričkog posle dva kola, a ukupno treća u sezoni. Naredni meč je na programu sa Mačvom iz Šabca je na programu tek u subotu 9. septembra, jer sledi dvonedeljna reprezentativna pauza.