Upozorenje
  • JFile: :read: Nije moguće otvoriti datoteku:
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Srbobranci i Turinci popravljali gol razliku, bod za Nadaljčane

Fudbaleri Srbobrana kao da su se pretplatili na golove u poslednje dve utakmice.  Plavi sa Vašarišta su na svom terenu dočekali Suboticu, ekipu sa začelja tabele, a gosti se nisu lepo proveli – rezultat je bio čak 9:0 (4:0) u utakmici koja je odigrana u okviru 26. kola Vojvođanske lige Sever u subotu, 20. maja 2017. godine.

Svi su sa razlogom očekivali pobedu Srbobranaca u duelu sa poslednjeplasiranom ekipom prvenstva. Navijači su imali priliku da uživaju u pravoj reviji golova domaćina, a Subotičanima ovo gostovanje sigurno neće ostati u lepom sećanju. U prvom poluvremenu viđena su četiri pogotka, dok se u drugom delu mreža ''fenjeraša'' tresla još pet puta. Ekipa sa stadiona u Šumici se polako bliži trećoj poziciji na tabeli jer je Budućnost iz Gložana ponovo poražena, pa su im se plavi sa Vašarišta primakli na svega pet bodova, a usput su se i još više odvojili od Tise iz Adorjana, za tačno 11 bodova.

Srbobrance u narednom kolu očekuje gostovanje i duel sa Tekstilcem iz Odžaka koji će se odigrati u subotu, 27. maja sa početkom u 17 časova.

Nova četvorka Mladosti

Turinci su u poslednja tri meča postigli čak 11 golova! Na putu im se sada našao Zadrugar iz Srpskog Miletića, a Mladost nije bila gostoljubiv domaćin pa ih je ispratila sa četiri lopte iza leđa gostujućeg golmana – 4:0 u meču odigranom u nedelju, 21. maja.

Ova sigurna pobeda donela je Turincima skok za neverovatne četiri pozicije, pa sada zauzimaju šesto mesto na tabeli Vojvođanske lige Sever.

Oni će u idućem kolu ovog šampionata ponovo igrati na svom stadionu kada će dočekati Polet iz Karavukova, a utakmice se igra u subotu, 27. maja, takođe od 17 sati.

Tabela Vojvođanske lige Sever:

Napredak remizirao

Fudbaleri Napretka su meč sa Radničkim 1905 iz Bajmoka završili remijem – 1:1 u meču odigranom u okviru 28. kola PFL Subotica.

Nadaljčani su uspeli da zadrže sedmo mesto u konkurenciji 17. ekipa prvenstva i sada imaju 48 bodova.

Sada im sleduje megdan sa trećeplasiranom Bajšom iz istoimenog mesta na domaćem terenu, a taj meč je na programu u nedelju, 28. maja od 17 časova i 30 minuta.