Upozorenje
  • JFile: :read: Nije moguće otvoriti datoteku:
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Treći poraz za Mladost radost u poslednje četiri utakmice

Mladost radost je nakon vaterpolo pobede prošlog vikenda, doživela treći poraz u poslednje četiri utakmice. Sa gostovanja Tomislavcima u istoimenom mestu Srbobranci su se vratili tužnih lica, jer su pored poraza pali i na tabeli dva mesta niže – 2:0 (0:0). Utakmica je odigrana u okviru 16. kola Međuopštinske lige u nedelju, 21. maja 2017. godine.

Ne ide fudbalerima kluba sa Rajčura dobro u poslednje vreme. Osam golova u mreži rivala u prethodnom kolu ipak nisu značila da su se puleni stratega Zorana Mijića trgli iz letargije i krenuli u dobar niz mečeva. Tomislavci su nadigrali goste, a golman Miloš Drača nije uspeo da sačuva svoju mrežu u drugom poluvremenu. Matiran je samo dva minuta nakon velikog odmora, kada ga je savladao Bojan Bilbija. Drugi gol viđen je na nešto manje od pola sata do kraja utakmice, tačnije u 63. minutu. Radost fudbalerima Tomislavca tada je doneo napadač Mladen Sivčević i tako postavio konačan rezultat.

Mladost radost igrala je u sastavu: Miloš Drača, Darko Konatar, Predrag Trbojević (k) (od 80. Darko Filipović), Nikola Popović, Stefan Zekić, Dejan Vidaković, Đorđe Golupski (od 50. Jovan Sadžakov), Ervin Hodonicki, Goran Čika (od 46. Momir Mihajlović), Nemanja Rankić, Siniša Zeljić.

Kao što je rečeno, Srbobranci su zahvaljujući ovom porazu pali na tabeli Međuopštinske lige i sada zauzimaju tek šestu poziciju, ali im četvrtoplasirani Tomislavci beže svega jedan bod.

Fudbaleri ekipe Mladost radost  sa igračima Tomislavca i svojim navijačima posle završene utakmice

U narednom kolu fudbalere kluba sa Rajčura na domaćem terenu očekuje duel sa komšijskom ekipom Mladosti iz Radičevića koja je u ovom kolu dala čak deset golova ''fenjerašu'' Slobodi. Utakmica se igra u nedelju 28. maja od 17 časova.