• JFile: :read: Nije moguće otvoriti datoteku:
  • Neuspešno učitavanje XML datoteke

Fudbalski rezultati od vikenda 13. i 14 Sept. 2014.

Rezultati fudbalskih utakmica:

- U Feketiću igrali domaći FK. "Jadran" i FK. "Ž.A.K." iz Sombora rezultatom 3:1.

Fudbaleri "Jadrana" na igralištu pored motela sa rezultatom 3:1 su pobedili goste. Za domaće sva tri gola postigao je Martinović, a za gostujuči tim jedini gol postigao je Bogunović.

- U Turiiji FK. "Mladost" - FK. "Tavankut" 1:0 (1:0)

Na vrlo zanimljivoj utakmicifudbaleri "Mladosti" zasluženo su pobedii ekipu iz Tavankuta, golom Sekulića u 35`.

- FK. "Srbobran" gostovao u Srpskom Miletiću:

FK. "Zadrugar" - FK. "Srborban" 2:0

Gosti su u prvom poluvremenu postigli regularan gol ali ga je sudija poništio. u nastavku igre domaći su uspeli da povedu, a utakmica se završila rezultatom 2:0 u korist domaće ekipe.

-Područna liga Novi Sad

u Mladenovu: FK. "Budućnost" - FK. "Mladost-radost" 2:3 (1:1)

U ubedljivom vođstvu od 3:1 domači su u poslednjim minutima uspeli da daju gol i smanje razliku na 2:3. FK."Mladost-radost" sa ovom pobedom i osvojena tri boda, zauzimaju I mesto na tabeli.